The Fp
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Edeline

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Edeline

Edeline Untitl12
Edeline


Posty : 23

Edeline Empty
PisanieTemat: Edeline   Edeline Icon_minitime1Czw Sie 07, 2014 9:57 pm





Edeline


Edeline Tamsin_Egerton2


Historia

Pamiętam jedynie, iż matka moja pachniała ziołami, dłonie miała szorstkie, a uśmiech nie opuszczał jej promiennej twarzy. Urodziła mnie w trudach wielkich, odrzucona przez swą rodzinę. O ojcu nie mówiła nigdy, na wsi zaś plotkowano, iż nawet ona sama bladego pojęcia nie ma kim on jest. Darzyła mnie jednak ogromną miłością i wiele poświęciła, by zapewnić nam obu względnie godne życie.
Gdy ukończyłam pięć wiosen, matka zapadła na zapalenie płuc i zmarła, zostawiając mnie samą na świecie. Dzieckiem jeszcze byłam, poradzić sobie nie potrafiłam, samotnie błąkałam się po miastach. Głód doskwierał mi nieustannie, jedynie czasami zaspokoić go udało mi się wyrzuconymi przez mieszkańców resztkami lub leśnymi owocami. Magia zaczęła ujawniać się we mnie, pomagając mi rozpalić niewielkie ognisko by ogrzać dłonie. Ktoś czuwać musiał nade mną, cudem jedynie do zimy przetrwałam, jednak gdy nadeszły pierwsze mrozy, powoli zaczęłam sądzić, iż życie moje końca dobiegło.
Znachorzy w szpitalu świętego Munga znaleźli mnie na skraju wyczerpania - przemarzniętą i chorą. Przygarnęli mnie z ulicy, doprowadzili do zdrowia. Drżałam na myśl samą o tym, że gdy tylko lepiej się poczuję przyjdzie mi opuścić przytulne progi szpitalne i tułać się samotnie po mrozie. Me obawy okazały się jednak próżne, przejęte akuszerki, wzruszony mym losem i młodym wiekiem pozwoliły mi zostać w szpitalu. Dostałam swój kawałek podłogi, niedaleko kominka. Zaczęłam przyuczać się do zawodu, obserwowałam znachorów i akuszerki, pomagałam im gdy pojawiali się nowi poszkodowani. Stałam się dziewczęciem od wszystkiego i niczego, samodzielnie pozwalano mi jedynie przygotowywać posiłki, gdy poprzednia kucharka w sędziwym wieku zmarła na suchoty. Zajmowałam się chorymi, obmywałam ich rany - opiekowałam się nimi. Widzialam rzeczy, których oczy nastoletniej niewiasty widzieć nie powinny, jednakże niesienie pomocy potrzebującym zawsze sprawiało mi radość. Dla każdego znaleźć potrafiłam szczery uśmiech i ciepłe słowo, starałam się wesprzeć ich w trudnych chwilach. W mej pamięci tkwi wciąż jak nieocenioną dobroć ludzi pracujących w szpitalu zmieniła me życie.
Nie przeżyłam w życiu wielu przygód, zmieniali się jedynie chorzy, którzy z czasem odchodzili do swego poprzedniego życia lub lepszego świata. Pokazywano mi jak za pomocą magii uzdrowić, obserwowałam jak leczyć ziołami. Wiedza moja stała się pokaźna, wciąż nie miałam jednak szansy, by choć kilka kroków postawić samodzielnie.
Kiedy szpitalni znachorzy usłyszeli, iż założyciele Szkoły Magii i Czarodziejstwa poszukują do zamku swego pielęgniarki, która będzie skłonna zająć się adeptami, postanowiono wypuścić mnie, biedną sierotę, jako jej pomoc, by przez sztukę obserwacji nabyć umiejętności i móc kiedyś zająć jej pozycję.

I - podstawowe dane
IMIONA - Edeline
NAZWISKO - brak
WIEK - 25 wiosen
RÓŻDŻKA- nie posiada
PATRONUS - brak
ZWIERZAK - brak
BOGIN - zimno
AMORTENCJA - wrzos, trawa i stal
LUSTRO AIN EINGARP- ona sama, otoczona szczęśliwą rodziną

II - Inne

KRÓLESTWO - Wessex
PRACA - pomocnica pielęgniarki
POZYCJA- -
---------------
CZART - jest
ADRES @ - też jest
GG - posiadam
IMIĘ - mam
Powrót do góry Go down
Rowena Ravenclaw

Edeline Untitl14
Rowena Ravenclaw


Posty : 192

Czekoladowe żaby
Monety: 1 zł, 50bl
Ekwipunek: Różdżka, wisior, suchary

Edeline Empty
PisanieTemat: Re: Edeline   Edeline Icon_minitime1Czw Sie 07, 2014 10:46 pm

Nie mam zastrzeżeń co do karty, wnioskuje że big love jeszcze przed Godrykiem.
Owocnego płodzenia postów i multum ciekawych wątków!
Powrót do góry Go down
 
Edeline
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Edeline

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Fp :: ❧ Grimoire  :: φ Fasolki Wszystkich Smaków :: φ Zaakceptowane KP-
Skocz do: